aktualności

Aktualności

Michael Jackson on strings | plakat.001

Michael Jackson on strings

Michael Jackson, król popu, muzyk wszech czasów! Teraz do posłuchania w wyjątkowych aranżacjach na kwartet smyczkowych. Przedstawiamy Wam nasz najnowszy projekt koncertowy „Jackson on strings”

To wyjątkowy koncert z przebojami Michaela Jacksona i nie tylko. W przygotowaniu także płyta, której premiera już na wiosnę. Śledźcie naszego facebooka i stronę – będziemy informowali o nadchodzących koncertach z tym niezwykłym i bliskim naszemu sercu programem.

A tutaj przedsmak tego czego będziecie mogli usłyszeć na naszych koncertach!

 

Unknown

TGD Kolędy Świata

Dzisiaj w sprzedaży ukazała się płyta Kolędy świata, która jest zapisem koncertu z 6 stycznia 2015 roku. Niezwykłe aranżacje, ponad 20 utworów, a goście – Anna Maria Jopek, Natalia Niemen, Kuba Badach. Pomysłodawcą koncertu jest Pedro Nazaruk i Jego chór TGD!

A tutaj na zachętę:

Kuba Badach „Mario czy już wiesz” -
https://www.youtube.com/watch?v=LFhTMa8dav4

Natalia Niemen „Mizerna cicha/dziwny jest ten świat” –
https://www.youtube.com/watch?v=VcxmAgnq2WQ&feature=youtu.be

BROADWAY_EXCLUSIVE_plakat

Broadway Exclusive

Broadway Exclusive to tytuł nowego musicalowego show, który współtworzymy. Przedstawiamy hity musicalowe, te znane i te mniej znane polskiej publiczności, a to wszystko w nowatorskich aranżacjach Jana Stokłosy i międzynarodowej obsadzie wokalistów i tancerzy!

Premiera już 30 listopada w warszawskim Teatrze Polskim. Następnie Gdańsk i inne miasta.

Możecie śledzić ten projekt na bieżąco na facebooku Broadway Exclusive.

 

Twoja Muza | Wywiad

Zapraszamy do zapoznania się z czerwcowym wydaniem dwumiesięcznika „Twoja Muza”, w którym ukazał się rozmowa z naszym zespołem. Magazyn do nabycia w dobrych sklepach z prasą.